Poszukujemy doktoranta do pracy w projekcie naukowym z dziedziny genetyki człowieka

Informujemy, że w Katedrze i Zakładzie Genetyki Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu dostępne jest jedno miejsce doktoranckie finansowane z projektów Narodowego Centrum Nauki (NCN). Projekty dotyczą identyfikacji nowych przyczyn genetycznych strukturalnych wad wrodzonych układu kostnego u człowieka (wady kończyn, wady kręgów). Wyłoniony kandydat będzie musiał przejść rekrutację do Szkoły Doktorskiej UMP. Nabór do Szkoły Doktorskiej i oficjalne rozpoczęcie pracy planowane jest na kwiecień 2022 roku. Oferta skierowana jest do absolwentów kierunku biotechnologia medyczna, biologia medyczna lub kierunku pokrewnego. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy i nadsyłanie CV do dra hab. n. med. Aleksandra Jamsheera, prof. UMP na adres jamsheer@wp.pl.